Deflectorkap voor spirobuis Ø 300mm

Verstuurd in 7 werkdagen *
- 7 dagen p/w telefonisch bereikbaar voor de beste service
- A-Kwaliteit ventilatieproducten tegen scherpe prijzen
- Maatwerk is mogelijk, u vraagt wij maken
- Voor 15:00 besteld, morgen in huis *
Productomschrijving
Technische gegevens
Aansluit diameter 300 mm
Gegalvaniseerd staal
Waterdicht met afwatering
Zeer lage luchtweerstand
Zware kwaliteit / Lange levensuur
Deflectorkap 300mm
Met de deflectorkap 300mm word regen in het ventilatiekanaal voorkomen. Deze dakkap is aan te sluiten op ronde ventilatiekanalen. Kenmerk van deflectorkappen is de uitblaas naar boven (verticaal). Regenwater naar boven word opgevangen middels een trechter in de kap en via een buis aan de zijkant afgevoerd. Voordeel van de verticale uitblaas is de optimale verspreiding van de uitgestoten lucht. De kans op geurhinder wordt hiermee aanzienlijk verkleind.
Montage deflectorkap 300mm
Bij montage schuift de ronde aansluiting met een diameter van de deflectorkap 300mm in het ventilatiekanaal. Gebruik zelf-tappers om de verbinding te verstevigen. Zorg dat de kap goed vastzit zodat deze ook bij hoge windsnelheden niet kan loskomen.
Deflectorkap 300mm van Venitlatiedeal
De deflectorkap 300mm levert Ventilatiedeal direct uit eigen voorraad. Deze kappen zijn van hoge kwaliteit en hebben een zeer lange levensduur. De diameters voldoen aan de internationale norm voor Europese landen. hiermee sluiten ze perfect aan op de spirobuis 300mm uit ons assortiment. Ook te gebruikten op een ander type ventilatiebuis met dezelfde maatvoering. Besteld u deze deflectorkap 300mm voor 15:00? Dan word deze de volgende dag geleverd. (werkdagen)
Veelgestelde vragen
Bestellingen die voor 15:00 zijn geplaatst én betaald, worden – mits alle producten op voorraad zijn – dezelfde werkdag verstuurd.
Let op: bestellingen die niet op een standaard pallet passen, bezorging wij in eigen beheer. Dit kan invloed hebben op de levertijd.
Voor verdere informatie, bezoek onze klantenservice pagina.


